Moja przygoda z kwiatami trwa chyba od zawsze. Będąc jeszcze małą dziewczynką uwielbiałam spędzać czas w ogrodzie moich rodziców na tworzeniu własnych, małych ogródków, w których rosły najrozmaitsze odmiany kwiatów. Dziś będąc już dorosłą kobietą nadal kocham kwiaty, a pasja do nich i głowa pełna pomysłów zaowocowała chęcią tworzenia ciekawych i oryginalnych kompozycji kwiatowych. I tak powstała marka Luxury Flowers.

Firma Luxury Flowers zajmuje się tworzeniem luksusowych i nietuzinkowych boxów z kwiatami. Do produkcji naszych kompozycji wykorzystujemy zaprojektowane przez nas solidne pudelka, które na życzenie klienta zdobimy w indywidualny sposób oraz dostosowujemy do wybranej okazji. Z chęcią udekorujemy naszymi boxami sale weselną, hotelową czy każdą z Państwa imprez. Z pewnością charakteryzuje nas dokładność i dbałość o najmniejsze detale. W każdy bukiet wkładamy wiele pracy i serca, dlatego nasze box są eleganckie oraz wyjątkowe.

Każdorazowo staramy się odpowiadać na wszystkie wysłane przez Państwa pytania. Zadowolenie klienta stawiamy zawsze na pierwszym miejscu!!!

Pozdrawiamy

Zespół Luxury Flowers

 

Wysyłając formularz wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych w celach marketingowych zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO) oraz akceptujesz Polityka Prywatności

Dlaczego Luxury Flowers?

Dlatego, że u nas jesteś zawsze na pierwszym miejscu!

Bezpieczne płatności

Luxury Flowers korzysta tylko z zaufanych dostawców płatności internetowych. Z nami Twój prezent będzie bezpieczny.

Idealny prezent

Nasze produkty są idealnym prezentem na każdą okazję. Kupując w Luxury Flowers masz pewność, że prezent będzie trafiony!

100% satysfakcji

Zamawiając u nas masz pewność co do jakości produktu jak i terminu dostawy.