Postanowienia ogólne
§ 1 Regulamin określa zasady doręczenia kwiatów oraz ich sprzedażny przez kwiaciarnie internetowa www.luxury-flowers.pl. Złożenie zamówienie oznacza akceptacje regulaminu.
§ 2 Na terenie Poznania możliwy dowóz kwiatów gratis przez naszego pracownika na wskazany wcześniej adres. Istnieje również możliwość odbioru osobistego po wcześniejszej konsultacji z nami.
 
Składanie i realizacja zamówienia
§ 3 Zamówienia mogą być składane w następujący sposób:

 

*przez 7 dni w tygodniu 24g/dobę za pośrednictwem naszej strony internetowej www.luxury-flowers.pl oraz mailowo Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
*przez 7 dni w tygodniu w godzinach 8.00-20.00 telefonicznie pod numerem 500 366 331

 

§ 4 Potwierdzenie złożonego zamówienia jest przesyłane na podany przez klienta adres e-mail.
§ 5 W przypadku, gdy z jakichś względów zamówienie nie będzie mogło być przez nas zrealizowane, kupujący zostanie o tym poinformowany, a zwrot zapłaty nastąpi do 3 dni roboczych.
§ 6 Warunkiem skutecznego zawarcia umowy jest złożenie zamówienia i dokonania płatności. Zrealizowanie zamówienia następuje po zaksięgowaniu płatności na rachunku bankowym.
§ 7 Płatności dokonywane są za pomocą kart płatniczych oraz systemu PayU.
 
 
Reklamacje
§ 9 Czas rozpatrywania reklamacji złożonej przez klienta to 7 dni
§ 10 Wszelkie reklamacje prosimy kierować na adres mailowy Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
§ 11 Reklamacje będą rozpatrywane tylko i wyłącznie na podstawie nadesłanych przez zamawiającego zdjęć wraz z opisem reklamacji.
 
Postanowienia końcowe
§ 12 Wszelkie materiały, zdjęcia i opisy zamieszczone na stronie "Luxury Flowers" stanowią własność właściciela. Kopiowanie oraz rozpowszechnianie jest zabronione.
§ 13 Właścicielem firmy jest LUXURY FLOWERS MARIA DOPIERAŁA, z siedziba w Poznaniu, przy ulicy Nowogrodzkiej 41, 61-048 NIP: 782-207-35-14, REGON: 385662731

 

Wysyłając formularz wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych w celach marketingowych zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO) oraz akceptujesz Polityka Prywatności

Dlaczego Luxury Flowers?

Dlatego, że u nas jesteś zawsze na pierwszym miejscu!

Bezpieczne płatności

Luxury Flowers korzysta tylko z zaufanych dostawców płatności internetowych. Z nami Twój prezent będzie bezpieczny.

Idealny prezent

Nasze produkty są idealnym prezentem na każdą okazję. Kupując w Luxury Flowers masz pewność, że prezent będzie trafiony!

100% satysfakcji

Zamawiając u nas masz pewność co do jakości produktu jak i terminu dostawy.